Nasıl Kurulur?

Need for Speed: Shift – Resimli Kurulum

2009 Yılında çıkmış olan Need for Speed: Shift oyununun kurulum işlemini barındıran resimli anlatım konusudur. Konu devamındaki resimleri adım adım takip ederek Need for Speed: Shift’i bilgisayarınıza kolaylıkla kurabilir ve oynayabilirsiniz. Oyunun kurulumu standart ISO şeklinde, özel bir işlem yok. Ayrıca indirdiğiniz her ISO oyunu anlattığım biçimde kurabilirsiniz.

Oyunu indirmek için:

İNDİR

Hadi kuruluma geçelim :

1-) İlk olarak indirdiğimiz dosyaları bir klasörün içerisine atın:

2-) Sonrasında oradaki dosyalarından herhangi birisine “Buraya çıkart” yapın (eğer sizde bu seçenek yok ise dosyanın varsayılan  açma programını winrar olarak seçin):

3-) Dosyanın Winrar dan çıkartılma işlemi bittikten sonra masa üstüne atıp çıkan dosyaya sağ tıklayıp “Klasöre çıkart” işlemini uyguluyoruz:

4-) Masaüstü’ne çıkartılan klasörü açıp “Setup”dosyasını yönetici olarak çalıştırıyoruz:

5-) next dedikten sonra çıkan kutucuğa “ZHVV-UHCZ-92VF-X92T-KRLD” kodunu girdikten sonra next,next,next,install diyerek oyunun kurulumunu başlatabilirsiniz:

# Kurulum devam ediyor:

6-) Kurulum bitti, “Finish” diyoruz:

7-) Kurulum bittikten sonra “Setup” dosyasının bulunduğu klasördeki “Crack” klasörünü açıp içindeki dosyaları kopyalıyoruz:

8-) Masaüstüne gelmiş olan oyunun simgesine sağ tıklayıp “Dosya konumunu aç”  dedikten sonra kopyaladığımız dosyaları yapıştırıyoruz: 

10-) Karşımıza gelen pencerede “Hedefteki dosyaları değiştir” butonuna basıyoruz:

11-) Kurulum bitti, oyunu açıp oynayabilirsiniz , keyifli oyunlar dileriz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı